قیمت به روز انواع موبایل-نوکیا-سونی اریکسون-موتورولا-سامسونگ-آی میت-اچ تی سی

این وبلاگ ماهی چند بار با تغییرات بازار به روز رسانی می شود

مشاوره ی قیمت

 

با توجه به اینکه قیمت گوشی های تلفن همراه همیشه در حال تغییر و تحول (کاهش یا افزایش قیمت) است ارائه ی مشاوره قیمت برای خرید یک گوشی تلفن همراه کار را بسیار دشوار می کند. علاوه بر این حتی اگر بتوان با توجه به تغییرات قیمت در بازار، به مخاطبین مشاوره ی قیمت داد باز هم به دلیل علایق و سلیقه های مختلف نمی توان این خدمت را به درستی و به طور کامل و مفید ارائه داد.

بنابراین بر آن شدیم که شما را با توجه به آگاهیتان از میزان بودجه ی در نظر گرفته شده و سلیقه ی شخصیتان، در خرید تلفن همراه دلخواهتان یاری دهیم پس به مراحل زیر دقت کنید:

1- ابتدا با توجه به بودجه خود از جداول قیمت، در برندهای مورد علاقه ی خود گوشی هایی که در محدوده ی قیمت موردنظرتان قرار دارند را انتخاب نمایید و در جایی یادداشت کنید.

جدول قیمت گوشی های نوکیا

جدول قیمت گوشی های سونی اریکسون

جدول قیمت گوشی های سامسونگ

جدول قیمت گوشی های اچ تی سی

جدول قیمت گوشی های آی میت

 

2- حال با کلیک بر روی عبارات "مشخصات" و "بررسی تخصصی" و "گالری تصاویر" که در جداول قیمت برای هر گوشی موبایل موجود می باشند می توانید از تمامی امکانات گوشی موبایل مورد نظر آگاهی پیدا کنید.در صفحه ی "بررسی تخصصی" تمامی معایب و نقاط قوت و حتی مقایسه با سایر گوشی های هم سطح در دسترس شما قرار می گیرد و توصیه می شود حتما این قسمت را مطالعه نمایید.

3- اکنون با توجه به سلیقه و علایق خود، پس از مطالعه مشخصات و بررسی تخصصی گوشی، از بین موارد مشخص کرده می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

در واقع در این روش شما خودتان با توجه به شرایط مالی و علایق خودتان گوشی خود را انتخاب می کنید و می توانید با اطمینان کامل به خرید بپردازید.

انشاء الله این بخش توانسته باشد شما را در خرید گوشی تلفن همراه دلخواهتان یاری داده باشد.